عملیات سمپاشی و مبارزه با حشرات و جانوران موذی در خوابگاه کوثر متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در طی دو روز در تاریخ ­های 23/6/1402 و 28/6/1402 اجرا شد. این خوابگاه شامل سه بلوک و 28 سوییت بود. قبل از اجرای عملیات، مجموعه خوابگاه توسط کارشناسان شرکت نوژن گستر پاک زیست مورد بازدید و ارزیابی قرار گرفت. نقشه و برنامه­ های عملیات مبارزه با حشرات و جانوران موذی با توجه به داده­ های حاصل از بازدید مکانی توسط کارشناسان شرکت طراحی شد.

اجرای عملیات سمپاشی و طعمه ­گذاری با استفاده از به روزترین و جدیدترین تکنیک­ ها در مکان ­های هدف شامل اتاق­ ها، راه­پله ­ها، انبارها، موتورخانه و محوطه خوابگاه توسط نیروهای زبده شرکت نوژن گستر پاک زیست با موفقیت انجام شد. در طی دو مرحله مبارزه، مکان ­های هدف به طور کامل از وجود حشرات و جانوران موذی پاکسازی شد. سموم مورد استفاده در اجرای این عملیات، از باکیفیت ترین سموم موجود در بازار و مورد تأیید وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و با دوزهای بهینه این سموم و تلفیقی از روش­ های دیگر، اقدام به مبارزه علیه انواع حشرات و جانوران موذی در مکان ­های مختلف خوابگاه شده است. در این عملیات، اصول ایمنی به طور کاملاً دقیق اجرا شد. کلیه وسایل اضافی و افراد غیر مرتبط از محیط سمپاشی خارج شد. پرسنل شرکت نوژن گستر پاک زیست، با اجرای کامل اصول ایمنی در سمپاشی از قبیل استفاده از پوشش ایمن، ماسک های فیلتردار، عینک محافظ، دستکش و چکمه، و همچنین استفاده از دستگاه های سمپاش مخصوص، عملیات مبارزه را با موفقیت اجرا نمودند.

شرکت نوژن گستر پاک زیست با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استفاده از افراد متخصص و باتجربه، همواره از جدیدترین، باکیفیت ترین و در عین حال ایمن ترین روش ها برای سمپاشی در جهت مبارزه با حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی استفاده می نماید.  

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *