ما در پاک زیست به این مساله واقف هستیم که خانه شما سر پناه شماست و وقتی آفات مهمان ناخوانده آنجا باشند می توانند به کلی آرامش و آسایشتان را مختل کنند. به عنوان متخصص در کنترل آفات خانگی در شهر رشت و البته کل استان گیلان ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم تشخیص دهید زمان آن رسیده است به یک شرکت حرفه ای مبارزه با حشرات و جانوران موذی برای محافظت از سر پناه خود مراجعه کنید. در ادامه برخی نشانه ها را با هم مرور می کنیم.

صداهای غیر معمول در دیوارها

اولین نشانه اینکه شما به خدمات یک شرکت حرفه ای مبارزه با حشرات و جوندگان موذی نیاز دارید، شنیدن صداهای عجیب و غیر معمول از دیوارها است. این صدا می تواند نشان دهد که جوندگان از جمله موش یا سایر جانوران موذی به خانه شما راه یافته اند. نادیده گرفتن این صداها می تواند منجر به ایجاد خسارت های جبران ناپذیری شود زیرا این موجودات علاوه بر خطرات بالقوه ای که برای سلامتی شما دارند، به توانایی شان در تخریب بنا و تاسیسات ساختمان ها معروف هستند.

مشاهده آسیب در تجهیزات

اگر متوجه خراشیدگی روی مبلمان یا وسایل چوبی، سوراخ در دیوار یا کمدها و جویده شدن عایق، کناف یا کارتن ها شدید باید بدانید این ها نشانه هایی واضح از فعالیت آفات خانگی مختلف هستند. این نوع آسیب ها علاوه بر زیبایی ظاهری روی استحکام منزل شما نیز تاثیرات منفی زیادی دارند. استفاده از خدمات شرکت حرفه ای کنترل آفات خانگی مل پاک زیست نه تنها منجر به ریشه کن شدن این جانوران می شوند بلکه به جلوگیری از تهاجم مجدد آن ها نیز کمک می کنند.

استشمام بوهای نامطبوع یا مشاهده مدفوع

پیدا کردن مدفوع یا تجربه مداوم بوی بد در خانه می تواند بسیار آزار دهنده و ناراحت کننده باشد. این ها نشانه های قطعی از وجود حشرات و جانوران موذی در منزل شما است که میتواند منجر به بروز بیماری های مختلف گردد. تماس با شرکت نوژن گستر پاک زیست برای ارزیابی کامل نشانه های مشاهده شده و ارائه برنامه درمانی مناسب بهترین راه حل شما است.

افزایش علائم آلرژی

افزایش علائم آلرژی در بین اعضا خانواده یکی از نشانه های وجود آفات خانگی است که اغلب نادیده گرفته می شود. حشرات و جانوران موذی می توانند مواد آلرژی زا را در سرتاسر خانه پخش کنند و تنها یک شرکت حرفه ای می تواند با این تهدیدات نامرئی مقابله کند و از امنیت خانه شما مطمئن شود.

اجازه ندهید آفات بیشتر از این در خانه شما بمانند. اگر هر یک از این نشانه ها را مشاهده کردید وقت آن است که فورا اقدام کنید. شرکت مبارزه با حشرات و جانوران موذی نوژن گستر پاک زیست بهترین گزینه برای داشتن خانه ای عاری از آفت است. برای مشاوره و بازیابی آسایش خانه خود همین امروز با پاک زیست (۰۱۳۹۱۰۰۲۱۳۱) تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *