وقتی هدف مبارزه با حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی باشد، بازرسی کامل و حرفه ای اولین گام برای یک مدیریت موثر است. این همان جایی است که کارشناسان شرکت پاک زیست گوشه گوشه ساختمان شما را بررسی می کنند. در ابتدا محل هایی که شما در آن نشانه ای از وجود حشرات و جانوران موذی مشاهده کرده اید مورد بازرسی قرار گرفته و یک نقشه راه اختصاصی با توجه به شرایط شما برای ادامه مسیر طراحی می شود. اعتماد به این برنامه و تیم حرفه ای پاک زیست تضمین می کند که شما ارزیابی جامعی از وضعیت کنونی داشته باشید و همچنین بهترین روش را برای مقابله با حشرات و جانوران موذی اماکن خود دریافت کنید.

اما دقیقا چه اقداماتی در حین این عملیات انجام می شود؟ دیدگاه کارشناسان سمپاشی پاک زیست در مورد آنچه می توانید از بازرسی حرفه ای جهت مبارزه با حشرات و جانوران موذی انتظار داشته باشید را بخوانید و برای دریافت وقت بازرسی با تیم ما تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

معمولا وقتی برای اولین بار به یک شرکت سمپاشی یا مبارزه با حشرات و جوندگان موذی تماس می گیرید باید انتظار مشاوره ای مفصل را برای بحث در خصوص نگرانی ها و مشکلاتی که برایتان به وجود آمده است داشته باشید. در این مکالمه، کارشناسان شرکت اطلاعات مهمی از جمله نوع آفتی که با آن مواجه شده اید، شدت آلودگی، و هرگونه نشانه قابل مشاهده از آن را جمع آوری می کنند. این اطلاعات به آنها کمک می کند تا نیاز های اختصاصی شما را شناسایی کنند و برنامه بازرسی متناسب با آن را طراحی نمایند.

طی این مشاوره به کارشناس فنی پاک زیست اطلاع دهید که اخیرا چقدر آفات را مشاهده کرده اید و محل ورود احتمالی آنها به ساختمان از کجا می تواند باشد.

معاینه کامل

یک بازرسی حرفه ای جهت مبارزه با حشرات و جانوران موذی شامل ارزیابی جامعی از تمام نقاط ساختمان و وسایل شماست. کارشناس پاک زیست به دقت هر دو قسمت بیرونی و داخلی ساختمان، از جمله نقاط ورود و خروج متداول حشرات و جانوران موذی مانند درها، پنجره ها و خطوط تاسیسات را بررسی می کنند. ابزارهای مخصوص مانند چراغ قوه، ذره بین، رطوبت سنج و… می تواند برای کشف علائم پنهان آلودگی یا آسیب استفاده شوند.

کارشناسی که برای بازرسی از محل شما اعزام می شود به طور کامل اقدامات در حال انجام و دلیل انجام آنها را توضیح خواهد داد تا شما به این روند اطمینان کامل داشته باشید.

شناسایی فعالیت حشرات و جانوران موذی

در طول بازرسی تیم کارشناسان فنی پاک زیست به دنبال علائم قابل مشاهده فعالیت حشرات و جانوران موذی، مانند مدفوع، آسیب به اموال و بسته بندی مواد غذایی، لانه ها یا بوهای غیر معمول خواهند بود. به جز موارد ذکر شده شاخص های کمتر قابل مشاهده ای مثل آثار جویدن، رد پا یا حتی تخم ها نیز رسد می شوند. شناسایی نوع خاص آفت برای تدوین یک برنامه موثر بسیار مهم است و تجربه و تخصص کارشناس نقش حیاتی در تشخیص دقیق این نشانه ها دارد.

اگر به وجود حشرات و جوندگان در ساختمان خود مشکوک شده اید، کارشناس ما می تواند بعد از بررسی دقیق، وجود آنها را تأیید یا رد کند و علائم هشدار دهنده دیگری که ممکن است از دید شما دور مانده باشد را شناسایی کند.

ارزیابی نقاط ضعف ساختمان

حشرات و جانوران موذی اغلب از نقاط ضعف ساختمان وارد آن می شوند. به همین دلیل کارشناس در طول بازرسی آسیب های ساختاری بالقوه ای را که ممکن است محل ورود یا اختفا حشرات و جانوران موذی باشند را شناسایی می کنند. از جمله این نقاط می توان به ترک های فونداسیون و دیوارها، شکاف های اطراف پنجره ها یا درها یا درز کاشی و سرامیک هایی که به طور مناسب آب بندی نشده باشند اشاره کرد. با شناسایی و بهسازی این نقاط، شرکت پاک زیست می تواند از هجوم دوباره حشرات و جانوران موذی در آینده جلوگیری کند و اطمینان حاصل نماید که ساختمان شما به خوبی محافظت می شود.

با بهسازی به موقع نقاطی که کارشناستان مشخص می کند یک بار برای همیشه از شر حشرات و جانوران موذی خلاص شوید! 

نوژن گستر پاک زیست به ارائه خدمات بهسازی در رشت و گیلان پرداخته و در تمامی مراحل کار بهسازی محیط در کنار شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۱۳۹۱۰۰۲۱۳۱ تماس حاصل فرمایید.

گزارش بازرسی و توصیه ها

بعد از تکمیل بازرسی، تیم کارشناسی ما تمام یافته های خود را با شما در میان می گذارد. در صورت وجود حشرات و جانوران موذی، شدت آلودگی و جزئیات مربوط به نوع آفت موجود را دریافت خواهید کرد. اگر مطمئن نیستید برای حل مشکل موجود چه تصمیمی بگیرید ما راهنمایی هایی در مورد علل احتمالی بروز آن و همچنین راهکارهایی برای پیشگیری و به حداقل رساندن آلودگی ارائه خواهیم کرد. به این ترتیب شما یک راه حل متناسب با وضعیت اختصاصی ساختمان خود خواهید داشت و ما مطمئن خواهیم شد که درک روشنی از کلیه اقدامات مورد نیاز در آینده دارید.

ارائه یک راه حل جامع

شرکت پاک زیست بر اساس یافته های بازرسی و نیازهای اختصاصی ساختمان شما یک راه حل جامع ایجاد خواهد کرد. این راه حل به تشریح اقدامات توصیه شده از جمله روش ها و سموم مورد استفاده و هرگونه بازدید ضروری بعدی (ماهانه یا فصلی) می پردازد.

کارشناس پاک زیست جدول زمانی و نتایج مورد انتظار را برایتان توضیح خواهد داد و پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. ما در تیم پاک زیست بر این باوریم ارتباط شفاف، کلیدی است برای اطمینان از اینکه شما به طور کامل از تمام ابعاد راه حل پیشنهادی ما مطلع هستید.

مبارزه حرفه ای با حشرات و جانوران موذی را از پاک زیست بخواهید

با سپردن ساختمان خود به یک شرکت حرفه ای، با آگاهی از اینکه ملک شما به شکل اصولی و روشمند بازرسی خواهد شد و هرگونه مشکل ناشی از حشرات و جانوران موذی به کل برطرف می شود آرامش خاطر به دست می آورید. خدمات سمپاشی و مبارزه با حشرات و جانوران موذی در رشت و گیلان که شایسته آن هستید را با شرکت نوژن گستر پاک زیست دریافت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *