از ما بپرسید

  سوالات متداول

  آیا شما نیز سوالی دارید؟

  _

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، حتما از کارشناسان ما بپرسید، در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد. در کنار شما هستیم.

  سوالات متداول

  حوزه فعالیت شرکت پاک زیست چیست؟

  شرکت نوژن گستر پاک زیست در دو بخش بهداشت محیط و کشاورزی در حال فعالیت است. در بخش بهداشت محیط، تحت عنوان شرکت خدماتی مبارزه با حشرات و جانوران موذی و در بخش کشاورزی، سمپاشی مزارع و باغات با استفاده از پهپاد، خدمات مکانیزاسیون کشاورزی، تولید محصولات زراعی و باغی و نیز عملیات کشاورزی دقیق را در دستور کار خود دارد.

  شرکت پاک زیست چه خدماتی را در حوزه بهداشت محیط ارائه می دهد؟

  شرکت نوژن گستر پاک زیست با استفاده از افراد تحصیلکرده و مجرب، جدیدترین و اصولی ترین روش های مبارزه با حشرات و جانوران موذی را در اماکن عمومی و خانگی استفاده کرده و پس از انجام عملیات، به صورت مستمر و پیوسته نظارت محیط را انجام داده و مشاوره و پاسخگویی به سوالات را با مشتریان محترم انجام می دهند.

  آیا مشاوره و بازدید رایگان است؟

  شما می توانید به وسیله تماس با شماره شرکت (01391002131) از خدمات مشاوره ای رایگان ما برخوردار شوید و یا در صورت نیاز کارشناسان ما به صورت رایگان از محل مورد نظر شما برای عملیات سمپاشی بازدید می کنند.

  آیا سموم مورد استفاده ما معتبر هستند؟

  بله، سموم مورد استفاده توسط پاک زیست معتبر بوده و دارای مجوز می باشند

  آیا شرکت نوژن گستر پاک زیست دارای مجوز است؟

  بله شرکت نوژن گستر پاک زیست دارای پروانه مبارزه با حشرات و جانوران موذی در اماکن عمومی و خانگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

  آیا خدمات ما دارای گارانتی هستند؟

  بله، خدمات ارائه شده توسط شرکت نوژن گستر پاک زیست شامل پیگیری های مستمر پس از اتمام عملیات سمپاشی و همچنین تضمین کار به مدت مندرج در گواهی سمپاشی می باشد.

  آیا گواهینامه سمپاشی ارائه می دهیم؟

  بله، پس از اتمام عملیات سمپاشی، از طرف شرکت نوژن گستر پاک زیست گواهینامه انجام عملیات سمپاشی صادر می گردد.